FOX - vidiecky rodinný dom * Dobrá Voda * krásne prostredie * výnimočná a štýlová stavba domu * bazén

predaj, Rodinný dom, Dobrá Voda, Čiastočná rekonštrukcia

Luxusné
Dobrá lokalita
Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Dobrá Voda
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 4
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 3
Počet kúpeľní: 2
Počet kuchýň: 1
Ulica: Dobrá Voda
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Parkovacie miesto: vyhradené parkovanie
id: 3814

219.000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom postavený vo vidieckom štýle na veľkom, upravenom pozemku v obci Dobrá Voda v okrese Trnava.
Výnimočne riešený dom sa skladá z prednej staršej časti a zadnej novostavby. Do rodinného domu sa vstupuje cez novú tehlovú prístavbu.
Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej haly s veľkým krbom na tuhé palivo, ďalej chodby vedúcej do kuchyne, kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a toaletou, obývacej izby s krbom a s dreveným schodiskom.
Poschodie domu tvoria dve spálne a druhá kúpeľňa s toaletou a so sprchovacím kútom (súčasť novostavby), chodby a izby nad podbráním (stará časť domu).

Vstup na pozemok je cez veľkú bránu a podbránie (so vstupom do pivničky), na vydláždený dvor.

Pozemok, na ktorom sa dom nachádza je rozdelený na okrasnú, odpočinkovú a úžitkovú časť. Je upravený, osvetlený, s vkusnou a bohatou výsadbou rozmanitých kvetov, ozdobných kríkov a stromov s množstvom miest na relax.
Na pozemku sa nachádza krásny tehlový podpivničený domček s podlahovým kúrením, elektrinou a vodou, ktorý slúži na chov prepeličiek.

Ďalej sa na pozemku nachádza zariadená dielňa, bazén so šmykľavkou, altánok s prípojkou vody a elektriny, zmenšená drevená maketa veterného mlyna, hospodárska budova (kurín, chliev) a súkromná rozhľadňa s krásnym výhľadom na Malé Karpaty.
Pozemok sa ďalej zužuje a je využívaný ako ovocný sad (130 stromov) - jablone, rakytníky, slivky...

Tento vidiecky rodinný dom je vhodný pre milovníkov prírody, prírodných materiálov či nadšených záhradkárov a chovateľov zvierat. Na druhú stranu táto nehnuteľnosť disponuje veľkými relaxačnými benefitmi v podobe murovaného bazéna a dreveného altánku.

Nachádza sa v krásnej lokalite plnej zelene v tichej časti obce Dobrá Voda, kde sa nachádzajú MŠ, ZŠ, potraviny, reštaurácia, pošta a iné. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza zrekonštruované kúpalisko či zrúcanina hradu Dobrá Voda.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133

Občianská vybavenosť

  • Detská škôlka
  • Základná škola
  • Zástavka autobusu MHD
  • Kostol
  • Potraviny
  • Pobočka pošty
  • Reštaurácia

Konateľ / maklér spoločnosti FOX Reality

Regina Kopčová


+421 915 733 133

[email protected]


Zobraziť profil

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť FOX Reality, s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii