FOX - Investičná príležitosť * Obec Žabokreky nad Nitrou

predaj, Pozemok pre rod. domy, Rovinatý

Ihneď voľný
Len u nás
Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Žabokreky nad Nitrou
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 108930 m2
id: 3906

28 €/m2

Popis nehnuteľnosti:

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 108 930m2 vhodnú na výstavbu rodinných domov, ktorá sa nachádza v územnom pláne obce. Ide o ucelenú parcelu v osobnom vlastníctve. Pozemok je nepravidelného tvaru v najdlhšej časti meria približne 501m a v najširšej 400m.

Je rovinatý, slnečný a nachádza sa v blízkosti rodinných domov. Inžinierske siete sú na hranici pozemku: obecný vodovod, obecná kanalizácia (gravitačná), plyn, elektrina.
K pozemku je bezproblémový prístup, nakoľko sa dá k nemu dostať viacerými obecnými cestami.

Žabokreky nad Nitrou je atraktívna lokalita z pohľadu rozvoja a vybavenosti, výbornej dopravnej dostupnosti: 10 minút od mesta Partizánske, 15 min od mesta Topoľčany. V obci sa nachádza: materská škola, základná škola, potraviny, autobusová a vlaková zastávka, lekáreň, všeobecný lekár, zubár, predajňa zeleniny a ovocia, hostinec, čerpacia stanica, autoservis a mnoho ďalšieho .. .

Pre viac informácií ma neváhate kontaktovať.
Kontakt: Frederik Pardavý 0918 136 141

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť FOX Reality, s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii