back-button← späť

FOX - EXKLUZÍVNE * stavebný pozemok *Suchá nad Parnou* priamo pri priehrade s rozlohou 350 m2

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Suchá nad Parnou, Rovinatý

Cena: 57.000

350 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 4054
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Suchá nad Parnou
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Úžitková plocha: 350m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny oplotený stavebný pozemok v obci Suchá nad Parnou, vzdialenej len 5 Km od Trnavy. Jedná sa o pravidelný pozemok s rozlohou 350m2 a je umiestnený v druhom rade pozemkov priamo na Suchovskej priehrade. Samotná poloha pozemku a vzdialenosť len 50 m od vody a od lesa, ponúkajú možnosť postavenia si chaty alebo domu, ktorý sa bude dať celoročne využívať nielen na rekreačné účely, tak ako aj mnoho domov, ktoré stoja v susedstve. Priamo pred pozemok vedie obecná komunikácia a na pozemku sa nachádzajú dve studne. Vŕtaná na pitnú vodu, s novo vybudovanou prípojkou a kopaná na úžitkovú vodu. V cene pozemku je platné stavebné povolenie, projektová dokumentácia na dom a projekt na ostrovnú fotovoltaiku. Nehnuteľnosť je kúpou voľná.

Obec Suchá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, základnou školou, jednoduchým a rýchlym prístupom do Trnavy a v tesnej blízkosti sú Malé Karpaty.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Maroš Ruman 0911 911 902

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná