5 izbový RD Kamenná cesta - Trnava novostavba s pozemkom 558 m2

predaj, Rodinný dom, Vo výstavbe

  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Trnava
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Úžitková plocha: 111 m 2
Zastavaná plocha: 143.2 m 2
Plocha pozemku: 558 m2
year-of-construction: 2019
Katalógové číslo: 1242
id: 2004

207.000

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu s úžitkovou plochou o výmere 111,4 m2 a zastavanou plochou 143,2, ktorý leží na pozemku s veľkosťou 558 m2.
Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, pracovne, technickej miestnosti, samostatnej toalety, kúpeľne s prípravou na vaňu aj na sprchovací kút s toaletou, dvoch detských izieb, spálne, kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou z ktorej je výstup na terasu o výmere 12 m2.
Na výstavbu rodinného domu sú použité tieto materiály:
Obvodové murivo je Ytong lambda hr. 300 mm + zatepľovací systém PSE hr. 120 mm + silikónová omietka farebná podľa návrhu Kupujúceho. Vnútorné nosné murivo je z hr. 250 mm. Deliace priečky sú z. hr. 100 mm. Vnútorné steny sú z jednovrstvovej sadrovej omietky BAUMIT, výška stropov je 2,550 m.
Strešná konštrukcia je trámová s betónovou krytinou zn. Bramac klasik-voliteľná farba. Podstrešná izolácia je minerálna vlna Isover domo plus hr. 320 mm.
Vnútorný štandard: maľovky San Marco, biela + biele zásuvky a vypínače Legrand bez svietidiel.
Úložný priestor do podkrovia (16m2) je z dosiek 5/20 + Fakro rebrík.

V objekte je kondenzačný plynový kotol Immergas so 45l zásobníkom na teplú vodu a podlahové kúrenie so systémovej dosky. Sú zrealizované kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu, rozvody plynu, kompletná elektroinštalácia, vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd, silnoprúd, bleskozvod.
Sú zrealizované taktiež hrubé terénne úpravy pozemku pred a za domom, zámková dlažba Viablock hr. 6cm na dve parkovacie miesta pred domom, pozdĺž domu chodník a na terase za domom. Oplotenie pozemku za domom (polplast. stĺpy, poplastované pletivo 50x50).

Cena za HOLODOM zahŕňa - plastové okná (antracit / biela), vchodové dvere, el. inštaláciu, podlahové kúrenie (s kotlom), sadrové omietky, potery, sadrokartónové stropy, vonkajšiu farebnú fasádu (zateplenie ´10), zámkovú dlažbu, terasu, oplotenie (bez kovaných brán), odvodnenie, hrubé terenné úpravy.

– všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn, elektrina)

Cena nezahŕňa - sanitu, interiérové dvere, obklady, dlažby, kuchynskú linku, rekuperáciu

Ak hľadáte bývanie v príjemnom prostredí, tak výberom uvedeného rodinného domu ste ho práve našli.
Nachádza vo vyhľadávanej, tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádza lesopark, prírodné kúpalisko Kamenný mlyn, chránené Trnavské rybníky, amfiteáter, detské ihriská, cyklochodníky a iné.

  • v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
  • ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
  • FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Maroš Ruman 0911 911 902

Konateľ / maklér spoločnosti FOX Reality

Maroš Ruman


+421 911 911 902

marosruman@foxreality.sk


Zobraziť profil

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť FOX Reality, s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

realitná inzercia bydo.png