back-button← späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

FOX - Výhodná cena - Rodinný dom * Majcichov *

Predaj, Rodinný dom, Majcichov, Pôvodný stav

Cena: 89.500

100 m2

170 m2

885 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 4066
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Majcichov
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 100m2
Zastavaná plocha: 170m2
Plocha pozemku: 885m2

Popis nehnuteľnosti

Tehlový rodinný dom v pôvodnom stave na 8,85 á pozemku, vhodný na rekonštrukciu podľa vašich predstáv sa nachádza v centre obce Majcichov. Pozemok má 15m šírku. Dom je v pôvodnom stave. Polovica domu je podpivničená. Nádvorie poskytuje perfektné súkromie a rozsiahla záhrada ponúka veľa možnosti na pestovanie.

Dispozícia: Dom má vchod cez štýlové podbránie. Pozostáva z troch priechodných izieb. Súčasťou je aj letná kuchynka so samostatným vchodom, ktorá sa nachádza za obytnou časťou.

IS: Kúrenie zabezpečujú plynové gamatky. Odpad je riešený žumpou, kanalizácia a obecná voda sú pred domom. Dom je napojený na elektrinu 220/380 a plyn.

Občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, pošta, lekár, lekáreň, potraviny, bar, reštaurácia, a ďalšie rôzne služby. Poloha obce poskytuje viacero možnosti na trávenie voľného času.

Súčasne ponúkame na predaj záhradu o výmere 2470 m2 (momentálne slúži ako ovocný sad), ktorá sa nachádza v intraviláne obce Majcichov *výhľadovo môže slúžiť ako stavebný pozemok* a pozemok o výmere 565 m2, ktorý je súčasťou vodnej plochy v extraviláne obce Majcichov. Cena je 19.000 EUR.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Maroš Ruman 0911 911 902

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná