back-button← späť

FOX - 3 izbový byt s pozemkom 426 m2 * Biely Kostol *

Predaj, 3 izbový byt, Biely Kostol, Kompletná rekonštrukcia

Cena: 195.000

78 m2

108 m2

426 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 4065
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Biely Kostol
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 78m2
Zastavaná plocha: 108m2
Plocha pozemku: 426m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový slnečný byt s pozemkom v Bielom Kostole vhodný pre rodiny s deťmi. Ide o prízemný byt s 4,26-árovým pozemkom. Pozemok je oplotený, s vybudovanou terasou, detským domčekom a murovaným domčekom na odkladanie príslušenstva. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky s výstupom na terasu a záhradu, dvoch obytných izieb, samostatnej toalety a kúpeľne s vaňou. V byte je nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa.
Rodinný dom, je napojený na všetky IS (elektrina, plyn, voda, kanalizácia), teplú vodu a vykurovanie domu, zabezpečuje plynový kotol. Byt sa nachádza v malom bytovom dome (len tri byty) a poskytuje dostatok súkromia. K bytu prislúcha aj vlastné parkovacie miesto. V obci Biely Kostol je kompletná občianska vybavenosť.

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontakt: Maroš Ruman 0911 911 902

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť iamalbania.sk. Viac informácií o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v časti "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná