FOX - PREDAJ * 3 izbový byt* Bratislava * Staré Mesto * Vyhľadávaná lokalita

predaj, 3 izbový byt, Panenská, Čiastočná rekonštrukcia

Ihneď voľný
Len u nás
TOP ponuka
Dobrá lokalita
Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Bratislava
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Panenská
Úžitková plocha: 100 m 2
id: 3660

297.999

Popis nehnuteľnosti:

Predáme pekný 3+K izbový byt v tichej vyhľadávanej lokalite Starého Mesta. Byt sa nachádza v historickej časti Starého Mesta na Panenskej ulici na 1/1 posch. Užitková plocha bytu je 100m2, k bytu je pivnica a parkovacie miesto. Byt je otočený do záhrady, tým sa zaručuje úplny kľud. Bytový dom je riešený vstupným nádvorím, kde sa nachádzajú byty a dá sa tam parkovať, na poschodí sú ďalšie byty. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia a to : nové elektrické rozvody, obnova kychyne, vybrúsenie a nalakovanie drevennych parkiet. Bytový dom má predschválenú rekonštrukciu, ktorá sa má konať na jar roku 2021. Rekonštrukcia bude pozostavať: z rekonštrukcie fasády bytového domu, rekonštrukcie strechy, a novej fasady v nádvorí. Ďalšou výhodou je získanie parkovacej rezidenčnej karty Starého Mesta.

- v cene je zahrnuté profesionálne realitné a poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Kontak: Jana Zatloukalová 0911088778

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť FOX Reality, s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

realitná inzercia bydo.png