FOX - Investičná príležitosť * Obec Oslany

predaj, Orná pôda, Rovinatý

Len u nás
Dobrá ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Oslany
Druh nehnuteľnosti: Orná pôda
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Plocha pozemku: 20199 m2
id: 3934

Dohodou

Popis nehnuteľnosti:

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rovinatý, slnečný pozemok o celkovej výmere 20199m2 v katastrálnom území obce Oslany. Je obdĺžnikového tvaru a v najširšej časti má približne 84m v najdlhšej 270m. Pred pozemkom sa nachádza asfaltová cesta a všetky IS (obecná kanalizácia, voda, plyn a elektrina).

Oslany sa nachádzajú len 5 minút cesty autom od mesta Partizánske. Kúpeľné mesto Bojnice, ktoré disponuje pekným prírodným prostredím, národnou zoologickou záhradou, kúpeľmi či zámkom, ktorý je známi na celom Slovensku sa nachádza vzdialené len 20min cesty autom. Obec disponuje dobrou vybavenosťou. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, pobočka pošty, lekáreň, všeobecný lekár, autobusová zastávka, vlaková stanica, kostol, reštaurácia, pizéria, pivný pub, autodiely, autobazár, vinotéka, textil, futbalový štadión, cyklo obchod a mnoho iného.

Pre viac informácií ma neváhate kontaktovať.
Kontakt: Frederik Pardavý 0918 136 141

• v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
• ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok
• FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť FOX Reality, s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii